Kleje do biżuterii

Kleje do biżuterii

Kleje jubilerskie.

Pokaż: Lista Siatka
Pokaż:
Sortuj według:
Na podstawie 5 recenzji.
Diamond Glaze. Klej na bazie wodnej, który po wyschnięciu daje przezroczyste wykończenie, podobne do szkła. Idealnie nadaje się do tworzenia medalionów, zawieszek z grafiką, nadaje się do przyklejenia kaboszonów. Klej nie jest toksyczny (w ..
55,00 PLN
Klej E-600 Pojemność 9 gr Skleja drewno, metal, szkło. Klej idealny do wklejania sznurków w końcówki metalowe. Czas schnięcia od 24 do 72 godzin, nałożyć na powierzchnię, odczekać 2-10 min mocno docisnąć. ..
9,99 PLN
-Dwuskładnikowy klej na bazie żywic epoksydowych do szczególnie trwałych połączeń -Proporcje mieszanki: 1 cz. żywicy do 1 cz. utwardzacza (objętość) -Czas użycia: do 5 min -Spoina przezroczysta -Złącze montażowe otrzymuje się po 20 min -Ostatecz..
26,99 PLN
-Dwuskładnikowy klej na bazie żywic epoksydowych do szczególnie trwałych połączeń -Proporcje mieszanki: 1 cz. żywicy do 1 cz. utwardzacza (objętość) -Czas użycia: 2 godziny w temp. 20o C, czas utwardzania zależy od temperatury -Spoina odporna na u..
22,99 PLN
Na podstawie 7 recenzji.
  Klej introligatorski Magic ( 45gr)   Potrzebny : w domu, introligatorni szkolnej, do klejenia grzbietów książek, w pracowni artystyczno-plastycznej, do klejenia w pionie brył geometrycznych, np. walec, ostrosłup, ikebany, w model..
2,99 PLN
- Klej rozpuszczalnikowy - Do twardych, gładkich materiałów - Klei tworzywa sztuczne, metale, gumę, ceramikę, drewno - Klej w żelu idealny do powierzchni pionowych, porowatych - Mniej odpowiedni do elastycznych materiałów, nie..
13,99 PLN
Pasta formierska szybkoschnąca, dwuskładnikowa żywica silikonowa, znakomicie nadająca się do odlewania małych lub płaskich przedmiotów. Oba składniki (biały i niebieski) należy połączyć ze sobą, ugniatając około 1 minuty w stosunku 1:1, następnie tak..
64,00 PLN
Żywica epoksydowa. Żywica jest przezroczysta, po wyschnięciu nietoksyczna, utwardza sie sama, nie ma konieczności używania lampy.  Opakowanie zawiera: żywicę 30 ml, utwardzacz 15 ml. Używamy w proporcjach A:B=2:1   ..
69,00 PLN
×
×
×
×
×
×
×