Kleje do biżuterii

Kleje do biżuterii

Kleje jubilerskie.

Pokaż: Lista Siatka
Pokaż:
Sortuj według:
Na podstawie 5 recenzji.
Diamond Glaze. Klej na bazie wodnej, który po wyschnięciu daje przezroczyste wykończenie, podobne do szkła. Idealnie nadaje się do tworzenia medalionów, zawieszek z grafiką, nadaje się do przyklejenia kaboszonów. Klej nie jest toksyczny (w ..
55,00 PLN
Klej E-600 Pojemność 9 gr Skleja drewno, metal, szkło. Klej idealny do wklejania sznurków w końcówki metalowe. Czas schnięcia od 24 do 72 godzin, nałożyć na powierzchnię, odczekać 2-10 min mocno docisnąć. ..
9,99 PLN
-Dwuskładnikowy klej na bazie żywic epoksydowych do szczególnie trwałych połączeń -Proporcje mieszanki: 1 cz. żywicy do 1 cz. utwardzacza (objętość) -Czas użycia: do 5 min -Spoina przezroczysta -Złącze montażowe otrzymuje się po 20 min -Ostatecz..
26,99 PLN
-Dwuskładnikowy klej na bazie żywic epoksydowych do szczególnie trwałych połączeń -Proporcje mieszanki: 1 cz. żywicy do 1 cz. utwardzacza (objętość) -Czas użycia: 2 godziny w temp. 20o C, czas utwardzania zależy od temperatury -Spoina odporna na u..
22,99 PLN
- Klej rozpuszczalnikowy - Do twardych, gładkich materiałów - Klei tworzywa sztuczne, metale, gumę, ceramikę, drewno - Klej w żelu idealny do powierzchni pionowych, porowatych - Mniej odpowiedni do elastycznych materiałów, nie..
13,99 PLN
×
×
×
×
×
×
×