O Nas

Kochamy biżuterię. Obcujemy z nią, na co dzień.

Cieszy nas, inspiruje, poprawia humor, pozwala spełniać marzenia, uspokaja i daje samorealizacje.

Fascynujemy się wszystkim, co wiąże się z biżuterią. Jesteśmy otwarci i kochamy ludzi.

Każdy zadowolony klient daje nam ogrom satysfakcji i wyznacza nowe kryteria.

Uśmiech klienta i zadowolenie są dla nas bezcenne.

Sebastian i Ania skupiają się na sprzedaży półproduktów.

           Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w sklepie.

  Mamy nadzieje, że zarazimy Państwa naszą pasją.

      

Dla bardziej zainteresowanych…

Powyższy opis musi zostać trochę zaktualizowany. Do Sebastiana i Ani dołączyło kilka przyjaciół, którzy mają podobną wizję biznesu jak i tak zwany ”work balance”. 

Jesteśmy drużyną nieprzekraczającą 30 lat, tylko Sebastian mocno psuje średnią. Mamy inne zainteresowania, różnimy się w wielu sprawach poza obsługą naszych klientów. Dzięki ciężkiej pracy możemy realizować swoje marzenia. Sebastian, uwielbia majsterkować, cały czas udoskonala nasze biuro, walczy na magazynie z regałami uginającymi się od towaru szufladami. Lubi bardzo radzieckie motocykle oraz ma słabość do ogrodu. Uwielbia kosić trawnik, traktuje to, jako relaks, zdarza mu się skosić trawę sąsiadowi….

Ania jest żoną Sebastiana, pochodzi z wspaniałego miasta Grodna, do którego lubi jeździć na wakacje ładować akumulatory. Dużą słabość wykazuje do swojego kota, który na imię ma Vincent. Ania lubi zdrową żywność, oraz kocha kwiaty. Stąd tak dużo zdjęć na Instagramie.


Cała nasza drużyna skupia się wokół Beads.pl Jest to nasz świat, który budujemy w oparciu o wartości sumienności pracowitości, rzetelności oraz fair play efekt naszych działań czyni nas wolnymi, niezależnymi osobami.

Klientów traktujemy najlepiej jak jest to możliwe. Jesteśmy otwarci na krytykę i traktujemy ją bardzo poważnie. Każde zamówienie, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem oraz mobilizacją. Zawsze lubimy odpowiadać na pytania i godzinami udzielać informacji przez telefon. Nawet w niedziele jest nam miło, jeżeli ktoś myśli o nas i dzwoni mówiąc: Przepraszam wiem, że jest Niedziela, ale mam pytanie….  Lubimy takie telefony i jest to dokładnie to, co poprawia nam nastrój.

Nasi klienci są super, dzięki nim możemy się realizować, doceniamy czas oraz jakże wyjątkowe wyróżnienie, jakim są dla nas zakupy na Beads.pl., Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy na FB lub Pinterest lub Instagram, oraz do bezpośredniego kontaktu.

Zapraszamy na nasz blog, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o Beads.pl, naszych turtorialach oraz pracach naszych klientów. 

 

 

×
×
×
×
×
×
×