Bazy do pierścionków

Bazy do pierścionków

Bazy do pierścionków.  Jest to część od której, tak naprawdę, się wszystko zaczyna. Baza do pierścionka jest podstawą do tworzenia naszego projektu. Posiadamy kilaka różnych baz do pierścionków. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pokaż: Lista Siatka
Pokaż:
Sortuj według:
Na podstawie 2 recenzji.
Baza do pierścionka, regulowana. Kolor antyczny brąz. Nie zawiera niklu i ołowiu. Średnica pierscionka 17,9 mm. Średnica oczka: 8 mm Co jeszcze może się przydać? Sprawdź poniższe bezpośrodnio powiązane produkty. ..
0,30 PLN
Baza do pierścionka, regulowana. Dla Waszej wygody stworzyliśmy dopasowane obrazki, idelanie pasujące do naszych półfabrykatów. Za darmo do obejrzenia i pobrania stąd. Kolor srebrny. Średnica pierscionka 18 mm Rozmiar zewnętrzny oczka..
2,45 PLN
Baza do pierścionka. Dla Waszej wygody stworzyliśmy dopasowane obrazki, idelanie pasujące do naszych półfabrykatów. Za darmo do obejrzenia i pobrania stąd. Wykonany ze stali nierdzewnej 304. Średnica pierscionka 17 mm Rozmiar wewnę..
5,99 PLN
Baza do pierścionka. Dla Waszej wygody stworzyliśmy dopasowane obrazki, idelanie pasujące do naszych półfabrykatów. Za darmo do obejrzenia i pobrania stąd. Wykonany ze stali nierdzewnej 304. Średnica pierscionka 17 mm Rozmiar wewnę..
3,59 PLN
Na podstawie 11 recenzji.
Baza do pierścionka, regulowana.  Dla Waszej wygody stworzyliśmy dopasowane obrazki, idelanie pasujące do naszych półfabrykatów. Za darmo do obejrzenia i pobrania  stąd. Kolor antyczny brąz. Średnica pierscionka 17mm, szerokość obrą..
2,50 PLN
Baza do pierścionka, regulowana. Kolor srebrny. Nie zawiera niklu i ołowiu. Średnica pierscionka ok. 14 mm. Średnica oczka: 8 mm Co jeszcze może się przydać? Sprawdź poniższe bezpośrodnio powiązane produkty. ..
1,55 PLN
Na podstawie 2 recenzji.
Baza do pierścionka, regulowana. Kolor srebrny. Nie zawiera niklu i ołowiu. Średnica pierscionka 17,5 mm. Średnica oczka: 8 mm ..
0,25 PLN
Baza do pierścionka, regulowana. Dla Waszej wygody stworzyliśmy dopasowane obrazki, idelanie pasujące do naszych półfabrykatów. Za darmo do obejrzenia i pobrania stąd. Kolor srebrny. Średnica pierscionka 19 mm Rozmiar szpilki ok. 1 mm..
2,85 PLN
Baza do pierścionka, regulowana. Kolor złoty. Nie zawiera niklu i ołowiu. Średnica pierscionka 17 mm. Średnica oczka: 6 mm Co jeszcze może się przydać? Sprawdź poniższe bezpośrodnio powiązane produkty. ..
0,80 PLN
Na podstawie 1 recenzji.
Baza do pierścionka, regulowana. Kolor antyczny brąz. Średnica pierscionka 17,5 mm Rozmiar wewnętrzny oczka: 12 mm  Co jeszcze może się przydać? Sprawdź poniższe bezpośrodnio powiązane produkty. ..
1,85 PLN
Baza do pierścionka, regulowana. Dla Waszej wygody stworzyliśmy dopasowane obrazki, idelanie pasujące do naszych półfabrykatów. Za darmo do obejrzenia i pobrania  stąd. Kolor antyczny brąz. Średnica pierscionka 17mm Rozmiar wewnętrzny..
1,79 PLN
Baza do pierścionka, regulowana. Szerokość pierścionka w najszerszym punkcie to 17 mm. Ta baza jest prześliczna, idealnie pasuje do kaboszonów z żywicy. Baza jest zrobiona z metalu bezołowiowego w kolorze srebrnym. Pierścionek ..
3,99 PLN
×
×
×
×
×
×
×