Narzędzia

Narzędzia
Pokaż: Lista Siatka
Pokaż:
Sortuj według:
Dysk do wyplatania sznurków KUMIHIMO. Producent amerykańska firma BeadSmith. Dysk jest wykonany z pianki. Opakowanie zawiera instrukcję z obrazkami. Wymiar: 152 mm, otwór 35 mm.   ..
11,50 PLN
Igła do nawlekania koralikow, wykorzystywana do młynka <klik> Długość ok. 9,2 cm ..
2,35 PLN
Krosno Ricks Beading Loom BeadSmith. Wykonane z drewna wysokiej jakość. Producent amerykańska firma BeadSmith. Krosno jest idealne do pracy z koralikami, umożliwia tworzenie projektów od 5 do 30 cm.  Skończony projekt na krosnie ..
258,90 PLN
Stempelek metalowy &. Wysokość znaku 6 mm. Można użyć na metalu, miedzi, srebra, mosiądzu, glinie, drewnie, plastiku i skórze i inn. Wykorzystywane w bizuterii do wykonania hand stamped jewelry, na blaszkach.   ..
43,28 PLN
Stempelek metalowy ptaszek. Wysokość znaku 6 mm. Można użyć na metalu, miedzi, srebra, mosiądzu, glinie, drewnie, plastiku i skórze i inn. Wykorzystywane w bizuterii do wykonania hand stamped jewelry, na blaszkach.   ..
43,28 PLN
Stempelki cyferki metalowe 9 sztuk ( 0,1, 2, 3, 4, 5, 6/9, 7, 8)  Wysokość znaku 1,5 mm Można użyć na metalu, miedzi, srebra, mosiądzu, glinie, drewnie, plastiku i skórze i inn. Wykorzystywane w bizuterii do wykonania han..
37,69 PLN
Szczypce do zacisków. Szczypce przeznaczone do zaciskania kulek zaciskowych. Tworzą kulkę, a nie spłaszczają zacisk. Długość 13 cm ..
23,90 PLN
×
×
×
×
×
×
×