Żywica Resin8 Non-Toxic 200 ml

Kod produktu: Resin8
Dostępność: Dostępne

Żywica epoksydowa Resin8 1 to 1 to jedna z najszybciej utwardzających się żywic na rynku. Jest nietoksyczna i certyfikowana jako bezpieczna do użytku domowego (gdy jest używana zgodnie z zaleceniami).
Jest to samopoziomująca się żywica i utwardza ​​się z mocnym błyszczącym wykończeniem.
Żywica epoksydowa Resin8 1 do 1 została certyfikowana przez ASTM (American Society for Testing and Materials) jako nietoksyczna, gdy jest używana zgodnie z zaleceniami i jest zgodna z ASTM D-4236. Nie zawiera LZO, nie ma rozpuszczalników i nie wydziela oparów, gdy jest używana w temperaturze pokojowej. Jest niepalna i ma bardzo łagodny zapach, a zatem jest bezpieczna do użytku domowego.

Podczas pracy:
MUSISZ nosić rękawice gumowe (lub użyj specjalistycznego kremu z barierą żywiczną na dłoniach)
Podczas szlifowania częściowo utwardzonej żywicy MUSISZ nosić respirator
Upewnij się, że pracujesz z żywicą w dobrze wentylowanym pomieszczeniu
Radzimy nosić okulary ochronne
Unikaj kontaktu ze skórą
Odradzamy jedzenie, picie lub palenie podczas pracy
W przypadku zanieczyszczenia oczu przemyj dużą ilością wody przez 15 minut i natychmiast skonsultuj się z lekarzem


Ta żywica jest dość lepka - aby była bardziej lejąca się co ułatwi wylewanie, podgrzej butelkę z żywicą przed użyciem, ustawiając ją na grzejniku lub pozostawiając butelkę w ciepłej wodzie na 5 minut.
Użyj 1 części żywicy do 1 części utwardzacza objętościowo (1: 1), aby zapewnić twarde wykończenie po utwardzeniu.  Radzimy najpierw wlać utwardzacz, a następnie żywicę w jednen czysty, większy kubeczek. Wymieszaj dokładnie przez 2 min.

Żywica epoksydowa Resin8 1 do 1 ma żywotność około 15 minut, w zależności od temperatury w miejscu pracy.
Temperatura  w pokoju powinna wynosić od 18 do 25ºC, a wilgotność poniżej 70% (tj. Nie stosować w pomieszczeniu z suszącym się praniem).
Po utwardzeniu w temperaturze 23 ° C  żywica powinna być sucha w dotyku w ciągu 4-5 godzin i utwardzona po 12-18 godzinach


Uwaga: zestaw nie zawiera pojemnczków do wymieszania, rękawiczek, mieszadełka trzeba dokupić te produkty osobno, są dostępne tutaj. 

 

Napisz recenzję

Imię:

Twoja recenzja: Uwaga: Nie stosować znaków HTML!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:×
×
×
×
×
×
×